Lenovo ThinkPad E15 2 gen.

Lenovo ThinkPad E15 2 gen. to w tej chwili jeden z najbardziej pożądanych laptopów na rynku (więcej: https://www.kuzniewski.pl/k4755,laptopy-lenovo-ibm-thinkpad-thinkpad-e-thinkpad-e15-2-gen.html). Przede wszystkim jest on w 100% wszechstronny, co sprawia, że korzystać z niego można przy wielu okazjach. Doskonale sprawdza się jako sprzęt biurowy do prowadzenia biznesów, ale swoją rolę spełni także jako laptop do nauki czy oglądania filmów oraz zdjęć.

Jakie są największe zalety Lenovo ThinkPad E15 2 gen?

Na pewno na początku warto wspomnieć o cechach, które znacząco wyróżniają Lenovo ThinkPad E15 2 gen na tle innych urządzeń. Przede wszystkim jest to bardzo solidny komputer przenośny, a co za tym idzie, jest w pełni odporny na różnego rodzaju upadki z niewielkiej wysokości oraz uderzenia. Wszystko za sprawą bardzo mocnej obudowy, która w tym modelu pełni znaczącą funkcję.

Warto zwrócić uwagę także na matową matrycę i ekran o przekątnej 15,6 cala. Dodatkowo rozdzielczość Full HD zapewnia bardzo wysoką jakość oraz głębie kolorów. Laptop posiada także, bogaty zestaw złączy, co umożliwia podłączenie wielu innych sprzętów do jednoczesnej pracy, co zdecydowanie ułatwia wykonywanie zadań. Należy pamiętać także o tym, że jest to laptop drugiej generacji, w którym zastosowany został procesor Intel Core Ice Lake. Dzięki temu laptop działa sprawnie i nie zacina się. Jest to bardzo ważne zwłaszcza podczas wykonywania wielu zadań w tym samym czasie.

W modelach zamontowany został 4- lub 6-rdzeniowy procesor, co czyni tego laptopa wyjątkowo wydajnym. Warto mieć na uwadze także to, iż posiada on pamięć RAM o pojemności 8 GB, którą z łatwością można rozbudować do 16 GB i tym samym zwiększyć ilość miejsca, które niezbędne jest do przetrzymywania najważniejszych dokumentów. Każdy model Lenovo ThinkPad E15 2 gen został także wyposażony w system dyskowy, który ma pojemność 256 GB. Co to oznacza? Mniej więcej tyle, że wszystkie ważne pliki można trzymać w jednym miejscu i na pewno pomieszczą się na tym przestronnym komputerze bez żadnego większego trudu, co jest dużym ułatwieniem.

Biznes zdjęcie utworzone przez drobotdean - pl.freepik.com