HP EliteBook 840 Aero G8 to udana próba wpisania się w trendy rynku laptopów biznesowych, gdzie producenci prześcigają się w odchudzaniu swoich urządzeń.

Laptop biznesowy HP EliteBook 840 Aero G8. Kompaktowy towarzysz pracy

Zastanawiając się nad tym, jaki laptop biznesowy wybrać, warto rzucić okiem na nową ofertę HP. Najlżejszy 14-calowy laptop na rynku z pewnością zwraca uwagę. HP EliteBook 840 Aero G8ze sklepu internetowego kuzniewski.pl to ultrabook dostosowany do najnowszych trendów wśród laptopów biznesowych. Lekki, poręczny i wydajny przenośny komputer umożliwia niczym nieograniczoną pracę z każdego miejsca, w którym się znajdziemy.

Laptop biznesowy z kartą graficzną Iris Xe

HP EliteBook 840 Aero G8 to udana próba wpisania się w trendy rynku laptopów biznesowych, gdzie producenci prześcigają się w odchudzaniu swoich urządzeń.HP EliteBook 840 Aero G8 to udana próba wpisania się w trendy rynku laptopów biznesowych, gdzie producenci prześcigają się w odchudzaniu swoich urządzeń.

Omawiany model to w gruncie rzeczy lżejsza wersja EliteBooka 840 G8. Tym, co wyróżnia wersję Aero jest fakt, iż jest to jeden z najlżejszych 14-calowych ultrabooków na rynku.

Przenośny komputer, który zabierzesz wszędzie

Konstrukcja waży zaledwie 1,13 kg oraz przyciąga wzrok swoją elegancką smukłą obudową. Pod nią z kolei dzieje się równie dużo, co na zewnątrz.

Nowoczesne energooszczędne procesory Intel Tiger Lake doskonale sprawdzające się w przypadku zadań typowo biurowych.

Nowy HP EliteBook 840 Aero G8 to laptop biznesowy z kartą graficzną Iris Xe dostarczaną przez firmę Intel. Układy te dostarczają optymalnych doświadczeń podczas korzystania z multimediów.

Smukły 14-calowy laptop biznesowy HP EliteBook 840 Aero G8

Wersja Aero wyposażona została przez producenta w 14-calową matrycę Full HD o jasności rzędu 250 nitów w wersji podstawowej oraz 400 nitów i 1000 nitów w dwóch pozostałych wariantach.

Sam ekran gwarantuje pozytywne wrażenia wizualne, dając komfort podczas codziennej pracy. Dobre kąty widzenia oraz kontrasty umożliwiają korzystanie z urządzenia na zewnątrz w słoneczny dzień.

Wszechstronność pracy

Laptop HP EliteBook 840 Aero G8 zainteresuje głównie osoby dynamiczne, które często podróżują. Model Aero to idealne rozwiązanie, które może być towarzyszem delegacji czy narzędziem dla freelancerów chcących popracować w ulubionej kawiarni.

Bogaty zestaw złączy, w tym również Thunderbolt 4 oraz łączność w postaci WiFi 6 i Bluetooth 5.0 zapewniają dodatkowy spokój i wygodę  pracy.