HP ProBook 455 G7

HP ProBook 455 G7 to jeden z modeli, który aktualnie cieszy się rosnącym zainteresowaniem. Faktycznie posiada on wiele zalet, które wyróżniają go na tle innych sprzętów. Warto przyjrzeć im się nieco bliżej, aby mieć pewność, że jest to laptop, które się potrzebuje.

Czym wyróżnia się HP ProBook 455 G7?

Z całą pewnością HP ProBook 455 G7 jest modelem uniwersalnym, ponieważ doskonale sprawdza się on, zarówno w przypadku osób, które większość dnia spędzają, pracując przy komputerze, jak i u tych, które potrzebują szybkiego sprzętu do nauki czy oglądania filmów. Przede wszystkim jest to jednak biznesowy notebook wysokiej jakości, który łączy w sobie funkcjonalność i praktyczność. Jest to już siódma generacja tych laptopów i właśnie dlatego wyposażone zostały w procesor AMD Ryzen 3, który posiada układ graficzny najwyższej jakości. To dlatego na tym komputerze można grać oraz oglądać filmy bez żadnych przeszkód. Atutem na pewno jest również to, że posiada on bardzo wytrzymałą baterię. To dlatego można pracować na niej naprawdę długo bez potrzeby podłączania do prądu. Takie rozwiązanie na pewno sprawdzi się podczas długich podróży oraz zawsze, wtedy gdy nie ma się możliwości skorzystania z ładowarki.

Wytrzymała obudowa sprawia, że ten HP odporny jest na uderzenia oraz upadki z niewielkiej wysokości. Dzięki temu obudowa nie wgniata się i nie uszkadza, a wszelkiego rodzaju pliki pozostają w pełni bezpieczne. Podstawowe modele posiadają pamięć RAM o pojemności 16 GB, którą w prosty sposób można rozbudować aż do 32. Dodatkowo pojemny jest także system dyskowy, który posiada aż 512 GB pamięci. O czym to świadczy? Dzięki temu wszystkie ważne pliki oraz informacje można mieć w jednym miejscu. Dzięki temu nie trzeba korzystać z zewnętrznych dysków. 6-rdzeniowy lub 8-rdzeniowy procesor sprawia, że laptop działa na najwyższych obrotach. Można więc korzystać z niego w pracy, ale także do celów rekreacyjnych, gdy chce się obejrzeć wysokiej jakości film lub kolorowe zdjęcia.

Kawa zdjęcie utworzone przez master1305 - pl.freepik.com