Lenovo ThinkBook 13s G3 zaprojektowano tak, aby działał wydajnie, a jego żywotność baterii wynosi do 12 godzin

Nowy laptop od firmy Lenovo z AMD Ryzen- już za cenę 3500 zł

Lenovo ThinkBook 13s G3 firmy Lenovo to lekki, szybki i nowoczesny laptop (więcej), którego można używać do zaawansowanych celów. Ma procesor Intel Core i5/i7, do 8 GB pamięci RAM i dysk SSD 256 GB.

Jak zaprojektowany jest ThinkBook 13s G3?

Lenovo ThinkBook 13s G3 zaprojektowano tak, aby działał wydajnie, a jego żywotność baterii wynosi do 12 godzinLenovo ThinkBook 13s G3 zaprojektowano tak, aby działał wydajnie, a jego żywotność baterii wynosi do 12 godzin. Ma również ergonomiczny kształt z wygodnymi klawiszami, co ułatwia pisanie. Ten laptop waży zaledwie 1,26 kg , dzięki czemu jest lekki i przenośny. Ten laptop jest zalecany do użytku profesjonalnego ze względu na zaawansowaną specyfikację i lekką konstrukcję.

ThinkBook 13s G3 to laptop o potężnych specyfikacjach. Główną cechą wyróżniającą ten laptop spośród innych laptopów w tym samym przedziale cenowym jest niewielka waga, która czyni go prawie najlżejszym notebookiem na świecie.

Dane techniczne:

  • Procesor: AMD Ryzen 3/5/7
  • Grafika: Radeon Vega
  • RAM: do 8 GB DDR4
  • SSD: od 256 do 2000 GB PCIe NVMe SSD.

Laptop to komputer osobisty z przenośnym wyświetlaczem, klawiaturą i gładzikiem zbudowanym w podstawie. Laptopy Lenovo ThinkBook13s G3 mają czytnik kart SD, 2 porty USB typu A, gniazdo RJ45, gniazdo słuchawkowe, gniazdo zasilania oraz port HDMI.

Kilka powodów, aby wybrać to urządzenie

Linia laptopów ThinkBook firmy Lenovo jest smukła i lekka, dzięki czemu można je łatwo nosić przy sobie. Unikalną cechą tych laptopów jest wbudowany czytnik linii papilarnych, który pomaga chronić urządzenie przed nieautoryzowanym dostępem.

Laptopy Lenovo Lenovo ThinkBook 13s G3 są wyposażone w zasłonę kamery internetowej, która zapobiega zauważeniu Cię w miejscach publicznych, takich jak lotnisko, kawiarnia czy dworzec kolejowy. Mają również system szyfrowania TPM, który chroni Twoje urządzenie przed hakerami.

Niektóre inne funkcje to powitanie Windows Hello i wzmocniona konstrukcja dla dodatkowego bezpieczeństwa i ochrony.