Laptop i tablet w jednym

Uniwersalne sprzęty stały się coraz bardziej popularne. Hybrydy samochodów to jedna z rzeczy, które pojawiają się dość często. Łączenie różnych systemów zaczyna coraz bardziej funkcjonować w świecie internetowym. Widać to na przykładzie laptopa HP ProBook x360 435 G7 z www.kuzniewski.pl – notebooka z funkcją tabletu. Co sprawia, że możemy go z powodzeniem nazywać tabletem? Tego dowiesz się z naszego artykułu.

Dotykowy ekran

To jedna z cech głównych tabletu. Aby ograniczać wagę oraz wielkość sprzętu w tabletach spotykamy dotykowy ekran. Działa on podobnie jak w smartfonach. Jest to identyczna technologia, która ogranicza korzystanie ze standardowej klawiatury i panelu touchpad. W notebooku HP ProBook x360 435 G7 nie brak rozwiązań dotykowego ekranu. Jest on dodatkiem, który zwiększa komfort korzystania z urządzenia. Dotykowy ekran może być przydatny w wielu sytuacjach. Zwykle może być wykorzystywany do obsługi urządzenia w komunikacji miejskie lub autobusowej. Z dotyku możemy korzystać także w pociągu. Jest on bardziej intuicyjny od standardowego touchpada.

Ekran obrotowy o 360 stopni

Cała obudowa HP ProBook x360 435 G7 została wyposażona w funkcje obrotową. Zawiasy umieszczone w laptopie mogą się swobodnie obracać. Dzięki takiemu rozwiązaniu powierzchnia robocza staje się mniejsza. To wygodne rozwiązanie sprawia, że z notebooka HP ProBook x360 435 G7 dość łatwo się korzysta. Ograniczona powierzchnia robocza jest dobra do jazdy pociągiem czy autobusem. Laptop w standardowej pozycji wymaga dużo większej przestrzeni. Siedząc w autobusie jest to praktycznie niemożliwe.

Wyginanie ekranu sprawia, że laptop może dostosować się do każdego statywu. W modelu HP ProBook x360 435 G7 obudowę można wyginać w kształt choinki. Istnieje możliwość korzystania z HP ProBook x360 435 G7 na płasko. W tym celu wystarczy wygiąć ekran odwrotnie do otwierania książki. Z tak przygotowanego ekranu możemy korzystać w komunikacji pozbawionej stolika kawowego. Kiedy przewoźnik udostępnia składany stolik laptop możesz wygiąć w kształt piramidy i bezpiecznie postawić.