Laptop Dell Precision 15 5560 został przystosowany do wymagających zadań, co przejawia się w jego mocnej konfiguracji

Laptop Dell Precision 15 5560 ze świetnym ekranem i mocną konfiguracją

Jaki laptop kupić do wymagającej pracy? To dobre pytanie, na które odpowiedzią może być mobilna stacja robocza Dell Precision 15 5560 (więcej: www.kuzniewski.pl). Wysoce wydajny sprzęt sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest ponadprzeciętna moc oraz stabilność w trakcie pracy. Nie zapomniano również o takich aspektach jak mobilność, biznesowa jakość wykonania czy nowoczesny smukły design.

Laptop z wydajnym procesorem Intel Core oraz grafiką NVIDIA RTX

Laptop Dell Precision 15 5560 został przystosowany do wymagających zadań, co przejawia się w jego mocnej konfiguracjiLaptop Dell Precision 15 5560 został przystosowany do wymagających zadań, co przejawia się w jego mocnej konfiguracji. Zalety warto jednak zacząć wymieniać od świetnego ekranu. 15,6-calowa matryca oferuje kilka wariantów w zakresie rozdzielczości obrazu. Do naszej dyspozycji oddano ekran dotykowy IGZO WQUXGA oraz standardowy IPS 1920 x 1200. Obie wersje wyróżnia znakomity poziom jasności oraz odwzorowania barw. Z tego, chociażby względu, może to być interesujący laptop dla grafików. Oprócz matrycy urządzenie może pochwalić się mocnymi układami CPU w postaci Intel Core Tiger Lake, w tym również chipsetami i7 czy i9. Całości dopełnia wydajna grafika. Warto wspomnieć, że Dell Precision 15 5560 to laptop z RTX, a więc jednostkami pozwalającymi na ich wykorzystanie do profesjonalnych zastosowań.

Mocarne laptopy Dell – specyfikacja w skrócie

  • 15,6-calowy ekran o doskonałych właściwościach
  • wydajne podzespoły
  • laptop do profesjonalnych zastosowań
  • wysoka jakość wykonania
  • cienki i lekki laptop doskonały do pracy mobilnej.

Duże możliwości w kompaktowym wydaniu

Oprócz samej wydajności, na uwagę zasługuje także samo wykonanie urządzenia. Choć mamy do czynienia z konstrukcją 15,6-calową, to producentowi udało się zachować zgrabną sylwetkę obudowy. Choć nie jest to mały laptop, to z powodzeniem posłużyć może jako narzędzie pracy mobilnej. Dodatkowo solidne wykonanie, do którego użyto materiałów takich jak magnez czy aluminium, zwiększa wytrzymałość komputera. Jednocześnie nadając mu atrybuty urządzenia klasy premium.  Laptopy Dell Precision 15 5560 oferują także niezbędne złącza i porty, jak Thunderbolt 4, USB-C oraz czytnik kart SD.