HP ProBook 630 klasy premium, ósmej generacji

HP ProBook 630 G8 zes klepu internetowego kuzniewski.pl to wysokiej klasy sprzęt, który pracuje na zintegrowanym układzie graficznym Intel UHD Graphics. W innych konfiguracjach model ten dostępny jest również z Intel Iris Xe Graphics. Wydajną i efektywną pracę zapewnia procesor Intel Tiger Lake. Model ten został również wyposażony w wysokiej klasy system dyskowy SSD. W zależności od konkretnego modelu ma on pojemność równą 256 GB lub 512 GB. Jeśli chodzi o pamięć RAM, w standardzie użytkownik ma do dyspozycji jej 16 GB. Natomiast opcjonalnie można ją zwiększyć do nawet 62 GB.

HP ProBook 630 G8 z szerokokątnym ekranem IPS

Wyżej wymieniony model wyposażony jest w matrycę wynoszącą 13,3 cala przekątnej. Szerokokątny ekran IPS zapewnia dobre warunki widzenia dla każdego użytkownika. HP ProBook 630 G8 dostępny jest z systemem operacyjnym Windows 10 Professional. Na jego pokładzie znajduje się 4-rdzeniowy procesor. Jak wiadomo, procesor jest sercem komputera, im więcej ma on rdzeni tym lepiej. Ilość 4 rdzeni przedstawia się tu bardzo korzystnie. Model ten posiada matową matrycę, która dobrze radzi sobie z niwelowaniem odcisków palców na ekranie.

Model ten posiada czytnik linii papilarnych, dzięki któremu wszystkie dane i dokumentacja jest chroniona. Co ważne, ma on również wzmocnioną konstrukcję przed ewentualnym upadkiem. Jest to ważne, aby wszystkie komponenty były bardziej chronione. Urządzenie to można zabrać ze sobą w podróż, gdyż waży niecałe 1,5 kilograma. Świetnie sprawdza się ono w pracy biurowej, biznesowej oraz pracy zdalnej. Na pokładzie znajduje się również układ szyfrowania TPM. Z jego pomocą na tym notebooku można bezpiecznie przechowywać klucze kryptograficzne jak i również hasła, certyfikaty. Obraz na tym notebooku wyświetlany jest w wariancie Full HD. W drodze podsumowania warto pamiętać, iż notebook klasy biznesowej wyposażony jest w:

  • porządny, energooszczędny procesor,
  • 3 porty do zewnętrznego podłączania urządzeń,
  • port Bluetooth,
  • wejście WLAN,
  • touchpad,
  • podświetlaną klawiaturę.
Zdjęcie utworzone przez karlyukav - pl.freepik.com