Porty typu A służą do podłączenia myszy, klawiatury i urządzeń ładujących

Dynabook Satellite Pro L50-J: 11. generacja Intel w notebooku Toshiba

Kuźniewski – Toshiba Dynabook Satellite Pro L50-J to laptop biznesowy, który nie wymaga żadnych kompromisów. To najlżejszy i najbardziej wydajny laptop biznesowy, jaki można znaleźć obecnie na rynku. W tym artykule przyjrzymy się w szczególności specyfikacji laptopa Toshiba Dynabook Satellite Pro L50-J. To popularny model laptopa z wieloma akcesoriami i funkcjami, które można znaleźć w innych modelach tej serii.

Dobrze zaprojektowany laptop z serii Dynabook Satellite Pro

Laptop ma obudowę ze stopu magnezu, dzięki czemu jest trwały i łatwy do przenoszenia. Działa na procesorze Intel Core i7 z 8, 16 lub 32 GB pamięci RAM, co zapewnia najlepszą wydajność urządzenia. Ekran 15,6″ o rozdzielczości 1080p zapewnia wciągające wrażenia podczas pracy lub oglądania filmów.Dla profesjonalistów, którzy chcą niezawodnego urządzenia bez żadnych kompromisów, jest to właściwy wybór. Posiada kartę graficzną intel iris xe, procesor Intel Core 11. generacji, ssd i 32 GB pamięci RAM. Laptop Toshiba Dynabook Satellite Pro L50-J jest wyposażony w 15-calowy wyświetlacz IPS Full HD, który zapewnia niesamowite efekty wizualne. Ma smukłą konstrukcję, która nie zajmie dużo miejsca na biurku. Satellite pro oferuje idealne połączenie potężnej wydajności i mobilności.

Porty typu A służą do podłączenia myszy, klawiatury i urządzeń ładującychZałatwiaj swoje sprawy w bezpieczny sposób

Porty typu A służą do podłączenia myszy, klawiatury i urządzeń ładujących. Port czytnika kart SD umożliwia używanie karty SD jako rozszerzonego urządzenia pamięci masowej, gdy potrzebujesz więcej, niż może zapewnić wbudowany dysk. Gniazdo RJ45 służy do połączenia z routerem lub modemem, a gniazdo słuchawkowe służy do głośników lub słuchawek. Gniazdko zapewnia moc do ładowania laptopa i urządzeń, które są do niego podłączone. Wreszcie są dwa porty USB C.

Laptopy Toshiba Dynabook Satellite Pro L50-J są wyposażone w szereg funkcji zabezpieczających, które chronią Twoją prywatność i dane. Posiada czytnik linii papilarnych do szybkiego logowania, zasłonę kamery internetowej chroniącą przed wzrokiem ciekawskich oraz system szyfrowania, który wykorzystuje zarówno TPM (Trusted Platform Module), jak i Windows Hello.