Dell Vostro 5501 dla osób ceniących funkcjonalność i multimedialność

Dell Vostro 5501 od Kuzniewski charakteryzuje się multimedialnością, wydajnością graficzną oraz energooszczędnością. Proces Intel Core i5 1035G1 zapewnia urządzeniu płynną i wydajną pracę. W komputerze tym znajdują się 4-rdzenie oraz system operacyjny Windows 10 Professional. Użytkownik ma do dyspozycji 8 GB lub 16 GB pamięci. Obraz wyświetlany jest w atrakcyjnej dla oka rozdzielczości, czyli w wymiarze Full HD.

Dell Vostro 5501 dla rekinów biznesu

Czytnik linii papilarnych znajduje się na pokładzie tego urządzenia, wpływa on na bezpieczeństwo pracy i przechowywanej na komputerze dokumentacji. 15,6 cali znajduje się na ekranie. Dedykowana karta graficzna nVidia GeForce MX330 wpływa bardzo dobrze na programy graficzne i aplikacje. Z tym komputerem można realizować skomplikowane i zaawansowane projekty w swoim biurze. Na pokładzie komputera znajduje się wbudowana kamerka 0,92 Mpix, z pomocą której można łączyć się na wideokonferencji. Komputer ten waży jedynie 1,7 kilograma. Jest to stosunkowo nieduża waga przy 15,6 calowym monitorze. Szerokość komputera wynosi 356 mm, głębokość 235 natomiast wysokość mierzy 18 mm.

Układ szyfrowania TPM zapewnia bezpieczne przechowywanie certyfikatów oraz kluczy dostępowych. Komputer obsługuje karty pamięci typu microSD. Na akumulatorze bez konieczności podłączania do prądu, to urządzenie może pracować do 240 minut co przekłada się na 4 godziny ciągłej pracy. Matowa matryca dobrze wpisuje się w biznesowy wygląd. Nie powoduje ona wyraźnych śladów palców, jest ona bardzo atrakcyjna wizualnie. Komputer ten sprawdzi się przy znakomicie przy wielu zadaniach specjalnych oraz wysoce zaawansowanych. Zatem komputer tej klasy posiada niżej wymienione parametry:

  • procesor z aż czterema rdzeniami,
  • rozdzielczość w dobrym wymiarze Full HD,
  • pamięć RAM 16 GB z możliwością ewentualnej rozbudowy,
  • system operacyjny Windows 10 Professional z pełnymi aktualizacjami,
  • system dyskowy SSD z pamięcią flash,
  • karta graficzna od Intel UHD Graphics oraz nVidia GeForce MX330.
Zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com