Popularność mobilnych stacji roboczych staje się coraz większa, dlatego też producenci stają na łowie, aby zaspokoić wyśrubowane potrzeby rynku

Dell Precision 15 7560 – laptop z profesjonalną grafiką NVIDIA RTX

Popularność mobilnych stacji roboczych staje się coraz większa, dlatego też producenci stają na łowie, aby zaspokoić wyśrubowane potrzeby rynku. Dell Precision 15 7560 to jeden z najnowszych i najlepszych tego typu urządzeń w ofercie amerykańskiego przedsiębiorstwa. Łączący w sobie mobilność klasycznych laptopów z wydajnością stacji roboczych sprzęt pozwala na wytężoną pracę z każdego miejsca na świecie.

Laptopy Dell Precision 15 7560 – nie tylko mobilność

Popularność mobilnych stacji roboczych staje się coraz większa, dlatego też producenci stają na łowie, aby zaspokoić wyśrubowane potrzeby rynkuLaptop Dell Precision 15 7560 – Kuźniewski wyposażony w ekran o przekątnej 15,6-cala swoim wyglądem nie odbiega znacząco od dobrze znanego konwenansu przyjętego w środowisku urządzeń biznesowych. Konstrukcja zaprojektowana została z myślą o zapewnieniu jak największej wytrzymałości, pozostając przy tym łatwa w przenoszeniu. Po bokach obudowy znajdziemy szereg portów i złączy. Natomiast w centrum górnej pokrywy znalazł się wyświetlacz o rozdzielczości do 4K włącznie. W ofercie dostępne są również warianty wyposażone w panel dotykowy.

Czy Dell Precision 15 7560 to dobry laptop? Oto co oferuje:

  • procesory Intel Tiger Lake i5, i7 oaz i9
  • profesjonalne układy graficzne NVIDIA RTX
  • do 128 GB RAM
  • Wi-Fi 6E
  • bogaty wybór portów i złączy.

Czy Dell Precision 15 7560 to dobry laptop dla grafików?

Dell Precision 15 7560 wysoko zawiesza poprzeczkę konkurencyjnym urządzeniom. Chcąc zobrazować jego wydajność zarówno pod kątem graficznym czy też typowo produktywną efektywność, warto nadmienić, że jest to laptop o podobnych osiągach, co Lenovo ThinkPad P15 Gen 2 czy Lenovo ThinkPad X1 Extreme Gen 4. Nowoczesne układy Intel Tiger Lake mimo energooszczędnego profilu działania zapewniają urządzeniu olbrzymią moc obliczeniową, tak samo zresztą jest w przypadku strony graficznej.

Dell Precision 15 7560 – laptop z NVIDIA RTX

Za sprawą zaawansowanej grafiki NVIDIA RTX możemy komfortowo korzystać z programów do renderingu 3D, takich jak Blender. Laptopy Dell Precision 15 7560 doskonale współpracują z urządzeniami zewnętrznymi. To natomiast zasługa bogatego dostępu do portów i złączy. Wszystko to wpływa na fakt, że jest to dobry laptop dla grafików, architektów i innych profesjonalistów.