Dell Latitude 5320 – Jedna z popularniejszych opcji

Maszyna taka jak Dell Latitude 5320 ze strony www.kuzniewski.pl to 13,3 cala ekranu, matowa matryca, niska masa własna, system operacyjny Windows 10, czytnik linii papilarnych, dysk twardy typu SSD o pojemności 256 GB, Bluetooth, 16 GB pamięci RAM typu DDR4, procesor Core i5 o czterech rdzeniach, pojemna bateria, cztery porty typu USB, jeden port HDMI, wzmocniona konstrukcja, wbudowany mikrofon, kamera internetowa i urodziwa obudowa. Sprzęt ten raczej nie będzie interesującym dla kogoś, kto chce obrabiać materiał filmowy w jakości 4K, bo taka osoba szuka raczej procesora Core i9 z ośmioma rdzeniami i 64 GB pamięci RAM, ale zdaniem wielu kobiet ten model firmy Dell jest opcją ciekawą ze względu na lekkość i wbudowany Bluetooth, dzięki któremu mogą przesyłać fotki ze smartfona na dysk laptopa.

Opcja taka jak Dell Latitude 5320 to także matowa matryca, czyli dodatek obowiązkowy w czasach obecnych, bo dzięki tej konkretnej matrycy można pracować na tarasie otulonym winoroślami i to w ciepły słoneczny dzień. Na komputerze z matrycą błyszczącą byłoby to trudne, bo w jej przypadku w lokalizacjach obficie nasłonecznionych widać niewiele, a sama praca poza biurem to nie kaprys, tylko norma. Mowa tu dokładnie o tym, że obecnie wielu ludzi pracuje w biegu, czyli niemal każdy kończy pracę na niewielkim rozkładanym stoliku w pociągu podmiejskim lub na dworcu, po to by w domu nie pracować.

Wzmocniona konstrukcja Dell Latitude 5320 to kolejny z bardzo ważnych atutów, bo dzięki niemu ten laptop może upaść na podłogę z wysokości około metra i raczej nic mu się nie stanie. Jednym słowem ta zaleta obecnie znaczy wiele, bo tańsze laptopy po upadnięciu na podłogę są już uszkodzonymi i na dokładkę żywotność ich podzespołów elektronicznych nie jest imponującą. Dlatego też ten model firmy Dell jest opcją o wiele ciekawszą, bo procesor Core i5 o czterech rdzeniach nawet po tych pięciu latach będzie funkcjonować tak jak nowy. Kobiety natomiast docenią urodziwą obudowę tego modelu, czyli detale takie jak srebrna ramka wokół klawiatury podświetlanej na niebiesko. Upiększenia te spotyka się zazwyczaj w dobrych i markowych laptopach.