Czy warto kupić Lenovo ThinkPad P15 Gen 1?

Coraz więcej osób zastanawia się, czy zakup tego modelu sprzętu komputerowego będzie ostatecznie dobrym rozwiązaniem. Okazuje się, że (pod wieloma względami) jest to istotnie znakomita decyzja!

Czym cechuje się Lenovo ThinkPad P15 Gen 1?

Coraz więcej osób zastanawia się, czy zakup tego modelu sprzętu komputerowego będzie ostatecznie dobrym rozwiązaniem

Znasz modele typu P52 lub P53? Masz o nich bardzo dobre zdanie? W takiej sytuacji Lenovo ThinkPad P15 Gen 1 na pewno przypadnie Ci do gustu. Wszak jest to jeszcze lepsza wersja. Warto podkreślić, że laptopy tego właśnie konkretnego typu mają przekątną ekranu wynoszącą dokładnie 15 cali. Klienci, jeśli chodzi o procesor, mogą generalnie zdecydować się na Intel Core Comet Lake albo Xeon W. Na uwagę zasługuje fakt, że tego typu elementy mogą posiadać nawet 8 rdzeni. To nie wszystko. Trzeba zwrócić uwagę również na wysoką wydajność układów graficznych. W tym przypadku producenci zastosowali takie rozwiązania, jak chociażby NVIDIA Quadro T1000, T2000, RTX3000, RTX4000. Niektórzy decydują się zaś na model RTX6000 (posiadający aż… 16 GB VRAM).

Co jeszcze charakteryzuje ten właśnie model, który szybko zdobył uznanie na rynku? Okazuje się, że urządzenia od tego właśnie konkretnego producenta mogą posiadać nawet do 128 GB RAM. Klienci chwalą również bardzo dobrze i sprawnie działające dwa dyski M. 2 o sporej pojemności (do 2 TB). Co jeszcze na pewno warto wiedzieć na temat tych właśnie konkretnych urządzeń? Są one niezwykle eleganckie. Oczywiście, każdemu powinno zależeć na tym, by zdecydować się na sprzęty wydajne i niezawodne. W biznesie liczy się również prezencja. Producent tego modelu doskonale zaś zdaje sobie sprawę z tego czynnika. W związku z tym te urządzenia mają bardzo wysokiej jakości cechy wizualne. Okazuje się, że można także liczyć na atrakcyjne warunki finansowe. Są bowiem obecnie rozmaite sklepy (stacjonarne albo online) sprzedające te komputery, dlatego można liczyć na przystępne ceny.

Tło zautorstwa Racool_studio - pl.freepik.com