Co warto wiedzieć o Lenovo ThinkPad P1 Gen 3?

Bardzo dużo osób chce niedługo kupić porządny komputer przenośny do zastosowania we własnej firmie albo przedsiębiorstwie. Czy Lenovo ThinkPad P1 Gen 3 będzie dobrą inwestycją własnej gotówki?

Dlaczego ten model jest tak popularny?

Ta sprawa nie jest ogólnie przypadkowa. Warto zauważyć, że komputery z tej serii mają ekran o przekątnej wynoszącej dokładnie 15 cali. Jest to optymalny wskaźnik; bez żadnego problemu można pracować lub oglądać filmy itp. Model Lenovo ThinkPad P1 Gen 3 został wyposażony w profesjonalne procesory typu Intel Core Comet Lake i Xeon W. Zależy Ci zaś na kwestii związanej z grafiką? W takiej sytuacji ten model też przypadnie Ci do gustu. Wszak ten sprzęt może posiadać nowoczesny układ graficzny NVIDIA Quadro T1000 lub T2000 (https://www.notebookcheck.net/Quadro-T1000-Laptop-vs-Quadro-RTX-3000-Laptop_9860_9854.247598.0.html). Na uwagę zasługuje fakt, iż oba te warianty występują zasadniczo w wersji Max-Q.

Kupując taki model, Klienci mogą zdecydować się na jedną z czterech rozmaitych matryc. Osoby, które są zainteresowane takimi właśnie urządzeniami powinny wiedzieć, że są to modele nie tylko bardzo wydajne i wszechstronne. Na uwagę zasługują też gabaryty. Wszak ten sprzęt waży tylko około 1,7 kg. Tymczasem jego grubość to około 19 mm. Jak to jest zaś biorąc pod uwagę złącza? Na ten aspekt także nie można w ogóle narzekać. Okazuje się bowiem, że model Lenovo ThinkPad P1 Gen 3 został wyposażony w dwa złącza USB-A (www.kuzniewski.pl), HDMI oraz tyle samo złączy Thunderbolt 3. To jednak nie wszystko. Wszak swobodnie można skorzystać z przydatnego gniazda słuchawkowego, czy bardzo szybko reagującego czytnika kart SD.

Laptopy z tej serii są uważane za wyjątkowo mobilne. Jeśli zatem potrzebujesz dobrego sprzętu do pracy nie tylko biurowej, ale również w czasie na przykład podroży delegacyjnych, to warto przynajmniej rozważyć zakup takiego urządzenia. Na pewno warto na koniec dodać, że ten model odpowiednio się prezentuje i wyróżnia (na tle konkurencji) smukłą obudową.

Ludzie pch.vector - pl.freepik.com