Stylowe notebooki biznesowe serii HP ProBook to oferta dla wymagających użytkowników

Biznesowy laptop HP ProBook 640 G8 -godny konkurent dla Macbooka Air

Stylowe notebooki biznesowe serii HP ProBook to oferta dla wymagających użytkowników. Producent sukcesywnie dostarcza kolejnych odsłon swojego flagowca, a jednym z nich jest model HP ProBook 640 G8 (z którego oferta możeszzapoznaćsię tutaj: https://www.kuzniewski.pl/k5025,laptopy-hp-probook-probook-640-probook-640-g8.html). Ósma generacja zyskała gruntowny lifting, tym samym oddając w ręce odbiorców laptop dostosowany do współczesnych wymagań. Czy jest to laptop, który warto wybrać?

Mały lekki laptop HP ProBook 640 G8 z Windows 11

Stylowe notebooki biznesowe serii HP ProBook to oferta dla wymagających użytkownikówCienkie, lekkie i stylowe laptopy nawiązują swoim wyglądem do aktualnych trendów. Przeprojektowana obudowa wyróżnia się elegancją typową dla serii biznesowych, natomiast smukły profil podkreśla nowoczesny charakter urządzenia. Współczesność przejawia się w tym przypadku na wielu płaszczyznach. Jedną z nich są wydajne podzespoły sprawiające, że HP ProBook 640 G8 to laptop z Windows 11. Kompatybilność z nowym systemem Microsoftu niesie szereg dodatkowych funkcji przydatnych w pracy biurowej i biznesie.

HP ProBook 640 G8, czyli laptopy podobne do Macbooka Air

Małe laptopy HP ProBook 640 G8 z pewnością zyskają aprobatę tej części osób, które poszukują urządzenia będącego w stanie dotrzymać im kroku podczas dnia pełnego wyzwań. Chodzi tutaj o wysoką mobilność tego modelu. 14-calowy notebook z łatwością zabierzemy ze sobą, a dzięki sporym zasobom mocy i pojemnej baterii praca poza biurem pozostaje tak samo wydajna jak w jego obrębie. W gruncie rzeczy jest to laptop podobny do Macbooka Air, co w połączeniu z atrakcyjną ceną sprawia, że tworzy on ciekawą alternatywę dla urządzenia Apple.

Laptop biurowy dla wymagających z procesorami Intel Core i5 oraz i7

Nowa generacja laptopów ProBook to także nowa specyfikacja. Główne zmiany dotknęły przede wszystkim procesorów, choć pozostałe elementy wyposażenia również nawiązują do wysokich wymagań względem szybkości działania komputera. Oto co oferuje HP ProBook 640 G8:

  • procesory Intel Tiger Lake
  • do 64 GB RAM
  • szybki dysk M.2
  • grafika NVIDIA GeForce MX450 (lub standardowe integry Intel)
  • system Windows 11.

Oprócz tego użytkownicy skorzystać mogą z rozwiązań takich jak Wi-Fi 6 oraz zabezpieczeń w postaci czytnika linii papilarnych oraz funkcji rozpoznawania twarzy.